Джекі Чана врятували від смерті на зйомках фільму

0
1443

Джекі Чан завжди сам виконує трюки у своїх фільмах, але черговий творчий подвиг актора ледь не закінчився трагедією. Робота над сценою стрічки “Авангард” проходила у воді, артист не розрахував сили і ледь не потонув, передає The Straits Time.
65-річний Джекі Чан невдало виконав трюк: на великій глибині його придавило скелею. Вибратися самостійно актор не міг, тому він почав задихатися. В критичний момент на допомогу зірці прийшли колеги, які звільнили його і витягли на сушу.
“Ми знімали сцену перестрілки в морі. Я зрозумів, що застряг під каменем і не можу вибратися. Колеги кинулися мені на допомогу. У якийсь момент я відчув сильний страх, почав тремтіти, адже легко міг померти. Коли я вийшов з води, режисер Стенлі Тун навіть розплакався”, – розповів артист.
Після інциденту зйомки картини призупинили на кілька днів, щоб Джекі прийшов до себе. Актор запевнив шанувальників, що відчуває себе нормально і вже скоро повернеться до роботи.

Вихід фільму «Авангард» заплановано на 2020 рік. Дія стрічки розвиватиметься в наш час. Головний герой у виконанні Чана – член міжнародної служби безпеки, озброєний найдосконалішою технікою. Йому необхідно врятувати китайського бізнесмена і його дочку, яких викрали члени бандитського клану.
Стенлі Тун і Джекі Чан співпрацюють вже майже 30 років, разом вони зняли багато культових стрічок. Нещодавно постановник зізнався, що “Авангард” може стати їхньою останньою спільною роботою, оскільки він хоче скоротити творчу активність.
Це далеко не перший випадок, коли Джекі Чан отримував травму на знімальному майданчику. За роки кар’єри актор ламав пальці рук, ребра. Через постійні травм правої гомілки зараз він змушений виконувати всі стрибки з опорою на ліву ногу. Найсерйозніші наслідки мала його невдача на майданчику фільму “Обладунки Бога”. Тоді Джекі впав з дерева і отримав важку черепно-мозкову травму. Кілька днів артист був на межі життя і смерті, але після одужання все одно повернувся до роботи і продовжив працювати над трюками.

Через постійні травм багато страхових компаній навіть внесли Джекі в “чорний список”, не бажаючи співпрацювати з ним далі. Сам актор, незважаючи на похилий вік, змінювати стиль зйомок не збирається. Він упевнений, що завдяки самостійному виконанню трюків, його робота в кадрі виглядає реалістичніше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here