Дженніфер Лоренс відвідала на Різдво дитячу лікарню у рідному місті

0
647

Традиційно Дженніфер Лоренс навідує дітей у дитячій лікарні на різдвяні свята. Цьогорічні свята не були вийнятком. Дженніфер Лоренс, американська актриса, що народилась у Луїсвілі, штат Кентукі, навідала дитячу лікарню в своєму рідному містечку.


Дженніфер Лоренс створила особливу підбадьорливу, святкову атмосферу своєю появою в місцевій дитячій лікарні імені Нортона. Двадцятивосмирічна актриса, що здобула Оскар за найкращу ролб дркгого плану, проводила час із дітьми та їхніми сім’ями. Актриса навідалась у два відділи лікарні, а саме: педіатрично інтенсивній терапії та у відділені для хворих на рак.
Дитяча лікарня поширили фото на своїй інстаграм-сторінці та подякували актрисі за те, що вона навідалась до них у святкові дні, щоб поділитись різдвяним настроєм. У коментарях зазначають, що Дженніфер, подібна до ангела, а також висловлюють подяку лікарям за їхню працю.


Нагадаємо, що це вже вшосте Лоуренс навдує дітей на Різдво. А також в 2016 році Дженніфер пожертвувала на 2 мільйони долірів для розвитку відділу кардіо-інтенсивної терапії, що піклується про дітей із сердечними захворюваннями. Настпний фільм, у якому буде зніматись Дженніфер Лоренс ”Люди Ікс: Темний фенікс”, який можна буде побачити на екранах кінотеатрів влітку 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here