Джессіка Сімпсон приголомшила зізнанням, як стала жертвою насильства в дитинстві

0
847

Джессіка Сімпсон ще в ранньому дитинстві дізналася, що таке жорстокість – тоді друг сім’ї відверто домагався її. Лише через багато років співачка зважилася розповісти про подію батькам
У своїй автобіографії Джессіка Сімпсон зізналася, що шлях до щасливого життя був непростим. Зараз 39-річна поп-діва разом з чоловіком виховує трьох дітей, а її кар’єрі багато хто може позаздрити, проте фортуна не завжди була на стороні Джесіки.
У ранньому дитинстві, за словами зірки, їй довелося зіткнутися з сексуальними домаганнями. У той час вона часто ночувала в будинку друзів сім’ї. Все було добре до тих пір, поки один зі знайомих не дозволив собі зайвого.

“Все починалося з невинного лоскоту спини, а потім перейшло в такі речі, про які вкрай незручно розповідати. Я хотіла зізнатися батькам. Незважаючи на те, що я була жертвою, я не знайшла в собі сили цим поділитися”, – розповіла Симпсон.
Співачка прожила в страху до 12 років, а потім все ж зізналася батькам в події. Близькі були шоковані історією дочки, але прийняли рішення надалі не піднімати болючу тему. Відсутність психологічної допомоги призвело до того, що у Джесіки виникли серйозні проблеми, багато років вона відчувала себе покинутою і спустошеною, тому намагалася заглушити емоції за допомогою спиртних напоїв.
“Я вбивала себе алкоголем і таблетками. Коли прийняла остаточне рішення від цього відмовитися, це було легко. Я була зла на пляшку. Зокрема, тому, що алкоголь ховав від мене справжні проблеми і дозволяв залишатися самовдоволеною і безтурботною”, – підкреслила вона.
У 2017 році Джесіка остаточно вирішила відмовитися від шкідливих звичок, і тільки після цього змогла знайти особисте щастя. Зараз вона одружена з спортсменом Еріком Джонсоном, з яким виховує трьох дітей. Наймолодша з них, дочка Берді, народилася в березні минулого року. Вагітність проходила дуже важко, а за дев’ять місяців співачка набрала 45 кілограмів.
Відразу після появи спадкоємиці на світло Сімпсон приступила до тренувань і всього за пару місяців змогла привести тіло в порядок, а також нормалізувати раціон харчування. В інтерв’ю People Джессіка зізналася, що ніколи не відчувала себе такою щасливою, як зараз. Саме сім’я дала Сімпсон сили впоратися з колишніми проблемами і публічно заявити про них.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here