Джіджі Хадід та Зейн Малік прокоментували розрив

0
824

Зіркова пара, що уже як два місяці не разом, нарешті пояснила причину розставання. Зейн Малік та Джіджі Хадід «проводять час окремо один від одного з початку листопада» та пояснюють, що наразі це найкраще рішення для їхніх стосунків. Всупереч сказаному, згодом колишні закохані переконливо висловились, що це не пауза, а розрив. Принаймні, поки що.

Пара усіляко намагалась вгамувати конфлікт та вирішити спільні проблеми. Але, подейкують, стосунки припинились через особисте сприяння Маліка. Життя із музикантом ізолювало Джіджі від її близьких: «Вона відгороджувала себе від друзів щоразу, коли вони була разом із Зейном. Зосереджувала увесь вільний час і енергію на ньому. Але у певний момент цього виявилось занадто багато».

Спершу мовилось про розлучення пари ще у березні минулого року – після двох років стосунків. Тоді знаменитості спробували публічно поставити крапку на своїх офіційних сторінках у Twitter.
«У мене з Джіджі був неабияк сильний зв’язок, люблячі стосунки. Я обожнюю її як жінку та друга», – написав Малік у соцмережах. Та додав: «У неї неймовірна душа. Я вдячний усім нашим прихильникам за те, що вони із повагою прийняли наше спільне з Джіджі рішення. Ми любимо вас усіх».

View this post on Instagram

flyin home to my happy place ❤️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on


У відповідь, Хадід опублікувала власне зізнання: «Оголошення про припинення стосунків часто видається безособистісним. Насправді, неможливо висловити словами те, що дві людини відчувають після розлучення, особливо якщо зустрічались упродовж двох років». А також, супермодель висловила подяку за любов, час і життєві уроки, прожиті разом із Зейном.
«Я хочу лише кращого для нього і продовжу підтримувати його як друга, до якого досі відчуваю безмежну повагу та любов. Що стосовно майбутнього – усе буде, як повинно бути».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here