Джорджина Родрігес спростувала чутки про заручини з Кріштіану Роналду

0
364

Минулої осені в пресу просочилася новина про те, що Кріштіану Роналду нарешті зробив пропозицію своїй дівчині Джорджині Родрігес, яка в 2017 році народила йому доньку Алану. Але в новому інтерв’ю для журналу Hola! Джорджина розставила всі крапки над i, 34-річний футболіст досі не попросив її руки, хоча вона зовсім не проти.
“Я б із задоволенням, але у нас на першому плані зараз інші речі. Всі хочуть зіграти весілля, і я не виняток. Було б чудово в майбутньому стати дружиною Кріштіану”, – відповіла дівчина.

Джорджина зазначила, що Роналду став її головною опорою у важкі часи: “Я розчавлена після смерті мого батька. Нам не пощастило: Кріштіану так і не встиг з ним познайомитися. Але зараз я отримую неоціненну підтримку і хочу бути сильною заради дітей і заради нього”.  Батько дівчини помер в кінці січня після тривалої хвороби, в боротьбі з якою йому фінансово допомагали 25-річна Джорджина та її старша сестра.
Раніше він провів десять років в іспанській в’язниці за контрабанду наркотиків і вийшов на свободу п’ять років тому, але так і не побачив коханого молодшої дочки та їх дитини. Для Роналду останні місяці теж виявилися непростими: він отримав умовний термін за несплату податків і судовий позов від жінки, яка звинувачує його у зґвалтуванні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here