Джозеф Гордон-Левітт згадує свого брата Даніеля, через 10 років після його смерті

0
356

Актор Джозеф Гордон-Левітт віддав данину своєму братові Даніелю у зв’язку з його 46-річчям.
«Сьогодні день народження мого брата Дана», – написав Гордон-Левітт у твіттері. «Він і я почали @hitrecord разом давним-давно. Ми всі за ним сумуємо, пройшло десять років з того часу, як він помер».
Він продовжив: «Мені подобається бачити мистецтво натхненним їм. Намалюй його, напиши про нього, поговори про нього, що завгодно”.
Гордон-Левітт розмістив повідомлення в блозі на сайті hitRECord, в якому він закликав людей, які знали його брата, ділитися історіями, фотографіями та відео про нього.


«Протягом багатьох років ми робили різні проєкти в честь мого брата на hitRECord. Але насправді немає універсального місця, де можна просто щось розповісти про нього», – написав актор на сайті.
«Може бути, у вас є історія про досвід, який ви з ним провели разом. Може бути, у вас є кілька фотографій, які ви зробили», – продовжив він. «Може бути, ви намалювали його або щось. Люди публікують подібні речі на його сторінці в Facebook, але в HITRECORD має бути місце».
Він додав: «Так як сьогодні, 27 липня, у нього день народження, я подумав, що це буде хороший день для початку. Можливо, ми могли б у кінцевому підсумку зробити книгу з матеріалу на цій сторінці. Або, можливо, документальний фільм. Але незалежно від будь-яких довгострокових цілей, подібних до цього, я просто хотів би, щоб на сайті було місце, де ми збираємо купу матеріалу про нього».
До смерті в жовтні 2010 року Даніель працював художником та вчителем потокового мистецтва в Школі мистецтв Flow Temple в Веніс-Біч, штат Каліфорнія. Йому було 36 років.
У той час він був знайдений безпритомним у своєму будинку в Голлівуді та доставлений в лікарню, де його оголосили мертвим. Причина смерті не була оприлюднена.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here