Екранні янголи Міша Коллінз та Майкл Шин об’єдналися, щоб зібрати гроші для допомоги безпритульним

0
293

Прямо зараз світ міг би використати ще кілька янголів, навіть вигаданої різноманітності. Як повідомляє Entertainment Weekly, Міша Коллінз з «Надприродне» та Майкл Шин з «Добрі передвісники», які грають янголів у своїх серіалах, вперше об’єднують свої зусилля, щоб принести трохи користі. У вівторок актори почали свою кампанію. На сайті International.Shopstands.com фанати можуть купити футболки (які показано нижче), щоб допомогти безпритульним, в тому числі постраждалим від COVID-19.

«Моя сім’я боролася, коли я був дитиною – іноді ми навіть були безпритульними, тому я можу сказати, наскільки це важко», – говорить Міша Коллінз. «З COVID-19 більше сімей, ніж будь-коли, стикаються з надзвичайними труднощами, найбідніші сім’ї – ті, хто з найбільшою ймовірністю втратив роботу і, швидше за все, втратить житло, тому тепер це питання здається більш нагальним, ніж будь-коли. Ця кампанія мобілізує людей, що підтримують такі організації, як Lydia Place, виконувати «супер гарну» роботу, щоб розірвати коло бідності та безпритульності. Крім того, спільна робота з Майклом Шином (який набагато краще за мене, і я буквально можу бути янголом) підіймає мою янгольську позицію».
Майкл Шин каже: ««Добрі передвісники» з’явилися приблизно в той же час, коли, минулого року, я брав участь у проведенні футбольного турніру «Homeless World Cup» в Уельсі. Шанувальники «Добрих передвісників», які є пристрасним та відданими фанатами, проявили інтерес до роботи, яку я робив щодо безпритульності, і я бачив, як люди кажуть про подібну роботу, яку робив Міша. Той факт, що ми обидва були відомі граючи ролі янголів, це не можна ігнорувати. Коли нам було запропоновано об’єднатися для кампанії по боротьбі з безпритульністю, це здалося чудовою можливістю».
«А потім почалася пандемія Covid-19, і велика частина виконуваної роботи та способу її виконання повинні були змінитися за одну ніч», – продовжує Шин. «Хоча це становить величезну проблему, воно також надає можливість. Це дає нам можливість змінити спосіб підтримки безпритульних людей та спосіб надання можливостей людям, які пережили безпритульність. Я буду використовувати всі гроші, які я отримую від цієї кампанії, щоб створити спеціальний фонд для надання фінансової підтримки благодійним та громадським організаціям, що працюють в підтримку безпритульних в Уельсі (Великобританія), в той час, коли ці організації переживають дуже важкий період. Я дуже радий можливості об’єднатися з Мішею Коллінзом та сподіваюся, що це тільки перший з багатьох майбутніх божественних втручань».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here