Фанати перестали впізнавати постарілу Анджеліну Джолі

0
221

Нещодавно актриса відвідала виставу “Дорогий Еван Хенсен” в Лондоні, після чого сфотографувалася з шанувальниками. Багато з них звернули увагу на те, що Анджеліна Джолі виглядає втомленою і дуже худорлявою.
Пройшли ті часу, коли Анджеліна Джолі вважалася найсексуальнішою жінкою планети. Зараз прихильники частіше обговорюють проблеми 44-річної актриси в особистому житті та зі здоров’ям. Зірка з небажанням виходить у світ, але пропустити виставу “Дорогий Еван Хенсен”, поставлений в одному з театрів Вест-Енду, вона все-таки не змогла.
Джолі вибрала для заходу скромний чорний наряд, який складався з сукні і накинутого зверху пальто. Актриса в цей вечір відмовилася від яскравого макіяжу, тому зміни, що відбулися з її зовнішністю, стали ще більш очевидними. “Анджеліна виглядає такою втомленою, ніби вона не спала кілька тижнів”, “Вона завжди буде красунею, але, звичайно, кращі роки Джолі залишилися позаду”, “А мені подобається, що вона не боїться старіти і не намагається за допомогою пластики усунути вікові зміни”, – писали фанати зірки.


Самій Анджеліні спектакль дуже сподобався, тому після його закінчення вона пішла за куліси і познайомилася з артистами. Так, актор Алекс Томас Сміт, який зіграв в постановці одну з головних ролей, розповів, що ніколи не забуде про зустріч з Джолі.
“Я показав їй своє татуювання, зроблену в її честь, і Анджеліні сподобалося. Вона поцілувала мене і сказала, що обов’язково ще раз прийде на виставу. Я ніколи не забуду цього”, – зізнався артист.
Останнім часом Анджеліна проводить багато часу в Лондоні. Спочатку вона знімалася в Великобританії в продовженні “Малефісенти”, а потім приїжджала сюди в рамках прес-турів. Шанувальники впевнені, що у актриси є впливовий англійський залицяльник, заради якого вона так часто перетинає океан.

При цьому під час тривалих поїздок Джолі практично завжди супроводжують діти. Хлопці навчаються на дому з приватними викладачами, тому не прив’язані до конкретної школи. В інтерв’ю актриса зізнавалася, що для неї дуже важливо навіть при насиченому робочому графіку залишатися турботливою мамою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here