Forbes назвав найбагатших знаменитостей молодше 30 років

0
585

Журнал Forbes порахував гроші знаменитостей молодше 30 років і оголосив список найбагатших: в сумі за минулий рік вони заробили понад 700 мільйонів доларів. П’ять місць в десятці зайняли спорсмени, ще чотири – музиканти, але на верхівці рейтингу опинилася зірка реаліті-шоу і бізнес-леді Кайлі Дженнер.
Молодша сестра з знаменитого клану до 21 року майже дійшла до статусу мільярдера, а за рік вона заробила 166,5 мільйонів доларів. 
На друге місце потрапив 27-річний Ед Ширан, який заробив 110 мільйонів доларів. Третім став бразилець Неймар: за свої таланти на футбольному полі і контракти з Nike, Red Bull та іншими брендами 26-річний спортсмен заробив 90 мільйонів доларів.

Четверте місце дісталося 28-річній Тейлор Свіфт, яка стала багатшою на 80 мільйонів завдяки альбому Reputation та успішному концертному туру. П’ятим став The Weeknd ($ 57 млн), шосте місце зайняв баскетболіст Джеймс Харден ($ 46,4 млн), на сьомому місці – соліст The Chainsmokers Дрю Таггарт ($ 45,5 млн).
Замикають список боксер Канело Альварес ($ 44,5 млн), футболіст Дерек Карр ($ 42,1 млн) і гольфіст Джордан Спіт ($ 41,2 млн).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here