Гаррі, Рон і Герміона – фан-клуб Емми Вотсон виклав архівні знімки

0
478

У мережі з’явилися вражаючі світлини Емми Вотсон, Деніела Редкліффа та Руперта Грінта майже 20-річної давності. Їх поширив фан-клуб британської акторки Емми Вотсон, виконавиці ролі Герміони Ґрейнджер. На світлинах вона позує зі своїми колегами по знімальному майданчику, які зіграли Гаррі Поттера та Рона Візлі.
Кадри нагадують старі добрі часи, коли тривали легендарні зйомки фільмів про маленького чарівника. Цікаво, що зараз актори майже втричі старші, ніж були на момент зйомок першої частини: Еммі було 11, Деніелу – 12, а Руперту –13.


Фільми про Гаррі Поттера зібрали мільярди тисяч доларів касових зборів по всьому світу. Перед початком зйомок авторка серії фантастичних романів Джоан Роулінг поставила умову: або у фільмі беруть участь лише англійці, або його не буде взагалі.
Як бачимо, продюсери не прогадали і знайшли акторів, які ідеально виконали свої ролі. Актори інших національностей виходили на знімальний майданчик лише під час зйомок частини “Гаррі Поттер і в’язень Азкабану”, так як це була невід’ємна частина сюжету.


Відомо, що під час зйомок фільму Деніелу Рекліффу дуже полюбилися окуляри Гаррі Поттера. Виконавець головної ролі встиг зносити 160 пар. Еммі ж, в свою чергу, запав у душу Маховик часу, а Руперту – Делюмінатор Дамблдора.
Після виходу серії фільмів Емма Вотсон, Деніел Редкліфф та Руперт Грінт активно продовжили свою акторську кар’єру, однак робота у цій картині принесла їм настільки великі статки, що, ймовірно, вони б до кінця життя могли б не працювати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here