Гейлі Болдвін на межі нервового зриву: коментар

0
550

Донька відомого кіноактора та американська модель Гейлі Болдвін нарешті вгамувала хейтерів. Тривалий час телезірку критикували за її недавній шлюб із поп-виконавцем Джастіном Бібером. Втім, Гейлі не витримала тиску і врешті висловила своє невдоволення.
На офіційній сторінці в Instagram з’явилось шість кричущих сторіс із зверненням до усіх, хто бодай словом обмовлявся стосовно її рішення вийти заміж за улюбленця мільйонів школярок. У такій скандальній формі дівчина висловила своє занепокоєння, викликане мережевими рейтерами.

Усе просто та лаконічно: на чорному тлі фіолетовими літерами Болдвін висунула свою претензію стосовно критики. «Бути офлайн – це найкраще відчуття у світі. Кожного разу, коли я на певний час залишаю Instagram, я відчуваю себе щасливішою… але коли я повертаюсь, знову відчуваю занепокоєння. Прошу, не зрозумійте мене неправильно. Instagram – це чудовий спосіб підтримувати взаємозв’язки. Але події говорять самі за себе», – знаменитість неабияк заінтригувала фоловерів своїми першими сторіс.

Згодом Болдвін додала: «Важко залишатись в нормі, якщо кожного разу, коли Ви заходите в Instagram, хтось критикує Вашу роботу, або Ваші стосунки, або будь-яку іншу важливу для вас річ. Незнайомці, які не мають ніякого відношення до Вашого життя, не повинні у нього втручатись. Ми повинні зупинитись і зрозуміти, що потрібно висловлювати більше любові та підтримки один одному, а не осуджувати інших. І я не дозволю людям переконати мене, що я роблю щось те так. Це причиняє мені біль та вселяє ненависть».

Нагадаємо, одразу після весілля Джастін Бібер та Гейлі Болдвін зазнали буквально таки атаки з боку хейтерів. Соціальні мережі зірок переповнились негативними коментарями і нищівним осудом, що зіпсувало «медовий місяць» пари. Бібера взагалі звинуватили у недавній госпіталізації Селени Гомес. До того ж, неодноразово висловлювалися думки, що такий ранній шлюб інфантильний та довго не протримається.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here