Герцогиня Кейт Міддлтон віддала дітей у професійний спорт

0
1031

Королівські діти принца Вільяма та Кейт Міддлтон ростуть не днями, а годинами. У липні первістку принцу Джорджу виповниться вже 6 років, у квітні маленька Шарлотта задуватиме вже 4 свічки на торті, а крихітний Луї – одну. З такою ж швидкістю зростає кількість хобі і навичок королівських нащадків. 37-річна Кейт Міддлтон віддала старших діток у професійний теніс.
Джорж і Шарлотта вже по-трохи розуміють іспанську завдяки своїй няні. 3-річна принцеса дуже полюбляє танці, зокрема балет. Зараз діти регулярно беруть уроки з тенісу у одному зі спортивних клубів Лондона. Вони вже вправно розпоряджаються ракеткою і роблять помітні успіхи у спорті, хоч вони ще маленькі.

Не дивно, що діти герцога та герцогині Кембриджських ведуть такий активний спосіб життя з самого народження. Минулого року Кейт, яка в юності була капітаном жіночої команди з хокею, показала свої вміння гри у теніс. Вона без комплексів вийшла на корт на підборах і продемонструвала свої навички. Втім, Кейт завжди була щирою та відкритою, тому цей вчинок всі сприйняли з усмішкою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here