Неочікуване зізнання: Герцогиня Меган Маркл сумує за минулим життям

0
1265

Дружині принца Гаррі, Меган Маркл довелося повністю поміняти свій спосіб життя заради коханого. Все ж американська актриса не може звикнути до свого нового статусу і сумує за втраченим можливостями.
Весілля американської актриси Меган Маркл і британського принца Гаррі очікували в усьому світі, багато хто навіть не вірив, що це взагалі можливо. Для життя з коханим чоловіком зірці довелося кардинально змінити свій спосіб життя і відмовитися від своїх звичок, які були її нормою в минулому житті.
В першу чергу Маркл відмовилася від акторської кар’єри і свого звичного будинку. Нагадаємо, що дружина принца раніше була зіркою популярного американського телевізійного серіалу “Форс-мажор”, в якому вона проводила весь свій час.
Шанувальники серіалу і тепер звертаються до екс-актриси, як до своєї улюблениці. Так, під час візиту пари в Дублін, до Меган підійшла дівчина, яка подякувала її за гру в серіалі і повідомила, що вона дуже шкодує про те, що вона залишила акторську професію. На даний момент,  Маркл необхідно буде реалізовувати різні соціальні програми.
Нагадаємо, що весілля Маркл і принца Гаррі відбулася 19 травня. Тепер молодята живуть в орендованій заміської резиденції. Але багато експертів упевнені, що королева незабаром купить їм постійне житло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here