Гідді Мішель демонструє свою фігуру

0
625

38-річна Гідді Мішель демонструє свою фігуру в шкіряних штанях. Прогулюючись зі своїм чоловіком, ірландським бізнесменом Хью Хэнли, ніжно тримаючись за руки.

Мішель слідкує за тенденціями в моді та експериментує з образами. Сьогодні, вона була вдягнена в оливково-зелену куртку та легінси. Підчеркнувши свої принади легким макіяжем та зачіскою. Що надало їй стриманого, але дуже елегантного образу.

Кожна жінка повинна бути: найкращим другом для чоловіка та гарною господинею. Що з легкістю освоїла колишня співачка. Бути красунею їй не заважає виховувати двох дітей, п’ятирічну Faith та трирічного Aaron.
Мішель стежить за собою, дотримуючись режиму та здорового харчування. Вона завжди у формі, кожний день займаеться спортом та йогою. До чого залучае своїх прихильників.

View this post on Instagram

This week.

A post shared by Adriene Mishler (@adrienelouise) on


Романтична пара довела увім, що с моменту початку відносин 2008 року, почутя не згасали ні на хвилину. А тільки росли в геометричній прогресії.
“Відносини дуже важно зберегти, якщо почутя не є щирими. А здатність відрізнити щирість від фальші, приходить тільки з роками. Тож будьте мудрі та розсудливі, не поспішайте робити висновки, адже і перше враження може Вас обдурити!”- із любовью та повагою пише Гідді Мішель!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here