Гіларі Дафф вийде заміж за батька своєї другої дитини

0
524

Серед голлівудського зіркового бомонду трапляється і таке, що стосунки між знаменитостями складно навіть «непростими» назвати. Історія Гіларі Дафф та Меттью Коми – одна із них. На додачу до частих перерв у відносинах, пара ще із народження малюка почала, а потім вже й пропозиція «руки і серця» пролунала. Врешті, зірка 2000-х заручилась, про що миттєво заговорив світ.
Варто зауважити, що це не була перша вагітність для 31-річної акторки. Гіларі Дафф також виховує первістка, 6-річного сина Луку, від першого невдалого шлюбу із американським спортсменом Майком Комрі. Втім, ці стосунки у минулому – ще у 2016-му році знаменитості подали на розлучення та офіційно порвали стосунки.

View this post on Instagram

He asked me to be his wife♥️

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on


Склалось так, що Дафф не довелось довго залишатись наодинці із малюком. Наступного року, у грудні, вона вдруге поринає у стосунки із колишнім партнером, музикантом Меттью Комою. За лічені місяці голлівудська акторка вагітніє другою дитиною – першою спільною для пари. З того часу і до моменту народження у пресі не з’являться ні слова.
Ні про те, будуть закохані брати шлюб чи ні. Ні про те, чи буде взагалі бодай натяк на весілля. Що вже здогадуватись про стосунки між майбутніми батьками. Так чи інакше, час розставив усі крапки над «і». Двадцять п’ятого жовтня знаменитість народила свою другу дитину, а днями раніше – майже через півроку – заручилась із її батьком.

Про щасливу звістку Гіларі Дафф повідомила на своїй офіційній сторінці в Instagram, додавши зворушливий кадр із уже як нареченим. До посту жінка додала: «Він запитав мене, чи хочу я бути його дружиною». З огляду на сяючу каблучку, акторка врешті сказала «так».
Допоки нічого про майбутнє весілля не відомо, Дафф коментує свою другу вагітність. Жінка зазначає, що це було справжнє «пекло». Тіло знаменитості аж надто побільшало, що зрозуміло, і їй було аж надто складно це переживати. Втім, материнство приносить акторці винятково щастя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here