Груди чи коліна – Бібер відреагував на фото дружини

0
1701

Стосунки новоспеченого подружжя Бібера та Болдвін аж ніяк не вписуються до типових рамок. Шанувальники звикли, що молода пара живе за дещо іншим принципом. Кохання коханням, а без гумору не обійтись. У цьому можна пересвідчитись, простеживши серію взаємних зіркових коментарів у соціальних мережах.

І от, ще одна публікація від супермоделі – та ще один специфічний коментар від її чоловіка, Джастіна Бібера. Зірка світових подіумів, Гейлі Болдвін, оприлюднила на офіційній сторінці в Instagram фото зі своїми подругами. Втім, не дружня компанія стала «родзинкою» кадру. Увічі одразу кидається глибоке декольте, що ілюструє на диво пишні форми моделі.


Джастін Бібер не зміг залишитись осторонь та заявив: «Крихітко, це твої коліна». Жодних питальних знаків і зайвих емоцій, лише сухий факт. Навряд іменитий виконавець хотів присоромити свою дружину. Такий підпис радше підкреслює, що стосунки в подружжя надалі залишились такими ж невимушеними, як і до весілля.

Нагадаємо, не так давно молода пара вирішила узаконити своє кохання. Хоча й не обійшлось без скандалів, «атак хейтерів» та Селени Гомес у госпіталі – зараз усе вгамувалось. Усе, окрім взаємних жартівливих коментарів між Гейлі та Джастіном. Тим не менш, трапляється й таке, що Біберу врешті не вдається приховати захоплення своєю дружиною.

View this post on Instagram

very thankful ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on


Цих вихідних пара була помічена за прогулянкою на пляжі Санта-Моніки. Як завжди, обоє тримались за руки. Вбрання закоханих вийшло не менш екстравагантне, не зважаючи на спортивний стиль. Яскраві кольори, неординарні форми та золотисті капці поп-зірки – не дивно, що особливу увагу прихильники подружжя приділяють власне стилю Бібер-Болдвін.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here