Гвінет Пелтроу показала свою 16-річну доньку-красуню

0
404

Дівчина не часто ділиться своїми знімками
Гвінет Пелтроу не часто показує в соціальних мережах своїх дітей, але в день народження дочки Еппл все ж зробила виключення. Дівчині виповнилося 16 років, і горда мама не змогла не показати світу, який красунею вона стала.

«Не можу повірити, що насправді пишу ці слова, але … щасливого шістнадцятиріччя, моя люба дівчинка. Ти світло мого серця, ти чиста радість. Ти дуже розумна, і у тебе найкраще, дотепне, саме блискуче почуття гумору, – написала 47-річна актриса. – Мені так страшенно пощастило бути твоєю матір’ю, красива, добра молода леді. Спасибі, що вибрала мене. Я обожнюю тебе до Місяця і назад мільйон разів».

Шанувальники і друзі відзначили, що дочка власниці «Оскара» дивно схожа на неї. “Яблуко від яблуні недалеко падає! Красуня!» – пишуть у коментарях. – «Вона як молода Гвінет, дуже красива дівчина», «Як же вона схожа на тебе!» «Ви як сестри-близнюки!»
Еппл – старша дочка Пелтроу і її колишнього чоловіка, фронтмена Coldplay Кріса Мартіна. Також в шлюбі у пари народився син Мойсей, якому зараз 14 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here