Хейлі Болдвін таки показала світу обручку від Джастіна Бібера

0
374

Крупним планом і нічого зайвого – таким стало одне із перших фото весільної каблучки дружини Джастіна Бібера, оприлюднене нею ж днями раніше. У вирі скандалів, чуток та недомовленостей, складно зрозуміти, яким є подружнє життя ще таких, здавалось би, молодих знаменитостей Хейлі Болдвін і Джастіна Бібера. І, навіть не зважаючи на затримку із весільною церемонію, зіркова пара виглядає більш ніж гармонійно.
Хоча й імените подружжя не звикло хизуватись своїми почуттями на публіку, цього разу відома на весь світ супермодель, що після шлюбу таки взяла прізвище чоловіка, поділилась із прихильниками кадрами із ексклюзивної зйомки. А її унікальність полягає ні в чому іншому, як у аж надто чітких кадрах обручки Хейлі, що буквально таки полоняє значну частину фотокомпозиції.

View this post on Instagram

@zoeygrossman

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on


Частково, справа полягає у її масивності. З іншого боку, складно не зауважити, наскільки натхненно молода дружина Бібера демонструє символ свого кохання. А «символ» то чималий, що не змогли не зауважити користувачі. Дивно, чому фото персня з’являлись у мережі настільки рідко. Але зараз, з огляду на все, Хейлі Бібер взялась за виправлення «помилок минулого» та похизувалась каблучкою від свого чоловіка аж двічі.
Фотографом унікальної зйомки стала Зої Гросман, голлівудський фешн-митець. І, нарешті, шанувальники зіркової пари зуміли роздивитись каблучку до найменших подробиць. А складається вона із двох частин. Перша – срібне кільце, оздоблене дрібними діамантами поверх нього, друга – масивна обручка з величезним дорогоцінним каменем овальної форми.

Що цікаво, паралельно до публікацій у профілі, знатна супермодель поділилась кадром весільної каблучки ще й у сторіс. Разом з тим, на «тимчасовій» публікації не складно зауважити новомодного манікюру знаменитості, що наразі тільки набирає популярності. Мовиться про кольоровий «френч». На щастя фанів, в «історіях» каблучки Хейлі Болдвін можна роздивлятись до найменших подробиць.
Що цікаво, до резонансних світлин супермодель не додала ні слова. Тільки коротке посилання на її улюбленого модного фотографа, Зої. Зрештою, публікації промовляють самі за себе. Дехто навіть почав підозрювати, що фото є натяком на наближення довгоочікуваної весільної церемонії зіркової пари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here