Хто став голлівудською парою року?

0
847

Оскільки 2018 рік підходить до свого завершення – та ще із пристойними прибутками від оновленої франшизи «Повернення Мері Поппінс», саме час для Голлівуду обирати зіркову пару. Цьогоріч, як не дивно, іменитого титулу удостоїлось «старе» подружжя – Емілі Блант та Джон Кразінські.

У стосунках ще із 2008, а в шлюбі – із далекого 2010-го. Закохані актори упродовж усієї своєї кар’єри намагались не пересікатись на знімальних майданчиках. Таке трапилось лише один разу, коли Емілі випадково натрапила на сценарій до фільму свого чоловіка, у якому була прописана роль і для неї. Напевно, власне спільна для подружжя кіноробота і стала чи не основною причиною стати парою року.

До слова, Емілі Блант відома своє грою у картинах «Дівчина у потягу», «Диявол носить Прада», «Мисливець» та недавнім дебютом у «Мері Поппінс». Її чоловік – Джон Кразінські – не лише актор, але й режисер та сценарист. Варто лише звернути увагу на його цьогорічну кінороботу «Тихе місце». Що стосовно акторства, Кразінські відзначився у всім відомому серіалі «Офіс».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here