“I’m back” відомо про стан Шварценеггера після важкої операції

0
720

Відомий 70-річний актор Арнольд Шварценеггер прийшов до тями після термінової операції на відкритому серці. Про це повідомив його представник Даніел Кетчелл на своїй сторінці в мікроблозі Twitter. За словами Кетчелла, перші слова Арнольда Шварценеггера після того, як він прийшов до тями після наркозу, стали слова з культового фільму “Термінатор”, де актор зіграв головну роль.
“Шварценеггер прийшов до тями, і його першими словами дійсно стали I’m back, тому він у гарному настрої”, – написав Кетчелл.
Медики оцінюють стан Арнольда Шварценеггера як стабільний. Давній приятель Шварценеггера, актор Сильвестр Сталлоне сказав журналістам, що його друг – сильна людина. “Арнольд – сильна людина, і буде більше і сильніше, ніж раніше”, – зазначив Сталлоне.

Крім того, він додав, що навіть така серйозна операція, яку переніс Шварценеггер, не примусить їх кинути давню та улюблену звичку курити сигари. “Є речі, від яких неможливо відмовитися, курити сигари і дихати”, – пожартував актор.
Нагадаємо, 30 березня 2018 року Арнольд Шварценеггер переніс екстрену операцію на серці. Медикам довелося замінити клапан в катетері та під час хірургічного втручання виникли ускладнення, після чого акторові провели термінову операцію на відкритому серці. Операція тривала кілька годин. Це не перша операція на серці у знаменитого актора. Відомо, що в 1997 році у Арнольда Шварценеггера вже були проблеми з серцем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here