Ірина Шейк приймає ванну по три рази на день і любить поїсти в ліжку

0
958

32-річна модель розповіла, як вона розслабляється після важкого робочого дня і не тільки. Ірина зізнається, що найкращим релаксом для неї є ванна при свічках, яку супермодель з задоволенням приймає по три рази на день. Вона каже, що обожнює приймати ванну.


Процедура повинна обов’язково проходити під повідомлення російських телеканалів, при свічках, з їжею та безліччю бульбашок. Ванна повинна бути велика і зручна. Також Ірина зазначила, що вони з чоловіком Бредлі Купером віддають перевагу тихому та домашньому затишку. Незважаючи на популярність, пара не особливо любить гламурне життя, яке оточує їх з усіх боків.


Шейк зізналася: “У мене зовсім не гламурне життя”. Супермодель бажає сидіти вдома, дивитися телевізор з друзями і любить поїсти в ліжку. На питання про дієту Ірина відповіла: “Ні, я не сиджу на дієті” і додала, що намагається отримувати задоволення від життя як всі звичайні люди, і у неї також є проблеми з волоссям, шкірою та целюлітом.
Вона намагається в усьому дотримуватися балансу. Нагадаємо, що у пари трохи більше року тому народилася дочка Лея, а нещодавно дуже уважні шанувальники змогли розгледіти невеликий животик у моделі. Тому можливо, що Ірина знову вагітна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here