Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт намагаються врятувати стосунки: їдуть до океану

0
679

Останні декілька місяців були дуже напруженими для популярної голлвівудської пари. На початку березня 21-річна Кайлі Дженнер дізналася про зраду чоловіка Тревіса Скотта, прочитавши підозрілу переписку у його смартфоні. Пара могли би просто розійтись, однак, є одне але. Їхня донька Стормі. Зараз подружжя усіма способами намагається зберегти сім’ю і відправляється на спільний пляжний відпочинок.
Коли Кайлі, виявивши докази зради, зателефонувала з претензіями до Скотта, той скасував концерт і помчав до дружини у Лос-Анджелес молити про вибачення. У репера дуже напружений концертний графік, зараз він гастролює з туром “Wish You Were Here”, проте намагається кожну вільну хвилинку проводити з сім’єю.
Інсайдер говорить, що після одного з концертів він одразу поїхав до 21-річної дружини з донькою. “Кайлі була дуже рада бачити його. Усе чудово, коли вони разом”, – повідомляє джерело. Основна проблема пари в тому, що вони мало бачаться.

Спочатку репер заперечував факт зради, але, очевидно, все ж таки покаявся. Кажуть, що Тревіс продовжує говорити Кайлі, що вона може довіряти йому і робить все можливе, щоб повернути її довіру. Скоро у його концертному турі буде пауза, і він зазначає, що вже не може дочекатися того, коли вони з Кайлі та Стормі знову будуть разом.
Та, напевно, їм все ж таки вдасться зберегти стосунки. Нещодавно сім’ю у повному складі бачили за обідом у “Sweet Chick” у Лос-Анджелесі. На відео Тревіс Скотт мило тримав доньку на руках і, здається, лід між молодими батьками потрохи тане.

Нагадаємо, пара почала зустрічатися у квітні 2017 року, через два тижні після того як дівчина розійшлася з репером Tyga. Через два місяця закохані зробили собі парне татювання з метеликом в честь однойменної пісні репера. 1 лютого 2018 року у них народилась донька Стормі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here