Четвер, 13 Червня, 2024

Кейт Міддлтон помітили в пологовому будинку

Останнім часом герцогиня Кембриджська все рідше виходить у світ. Шанувальники королівської сім’ї припускають, що це пов’язано з можливою вагітністю Міддлтон, яка днями таємно відвідала пологовий госпіталь.
Англійська громадськість вкрай схвильована поведінкою Кейт Міддлтон, яка відсторонилася від світського життя. Герцогиня відмовляється з’являтися на запланованих заходах. Крім того, Міддлтон вирішила не їхати з принцом Вільямом в черговий королівський тур, який почнеться на днях, повідомляє People.
Про причини такої раптової зміни в життєдіяльності Кейт нічого не говорить, а шанувальники, в свою чергу, впевнені – Міддлтон скоро знову стане мамою. До того ж, випадково стало відомо, що герцогиня відвідала лондонський госпіталь – Kingston Hospital, а точніше його відділення, призначене для породіль та матерів з немовлятами.

До слова, дружина принца Вільяма приїхала в пологовий будинок не просто як гостя – герцогиня освоювала навички медсестер, виходжувати немовлят. На думку шанувальників Міддлтон, це була не просто благодійна акція – адже про такі події повідомляють заздалегідь, швидше за все Кейт вирішила отримати досвід в особистих цілях. Можливо, герцогиня вважала за потрібне поліпшити материнські навички перед появою четвертого малюка.
Відзначимо, що це не єдиний заклад, який Міддлтон відвідала неофіційно за останній місяць. Наприклад, не так давно герцогиня була помічена в англійському пабі. Правда, Кейт прийшла туди не для того, щоб покуштувати спиртних напоїв – в барі відбулося знайомство батьків учнів школи, з якими вчаться її діти.

Власник закладу, яке давно облюбував і принц Вільям, зробив окремий вхід для монарших осіб. Це дозволило Міддлтон без проблем з’явитися на зустрічі і так само непомітно покинути суспільство. Що саме обговорювалося на зборах – замовчується, однак, відомо, що в школі Thomas’s school, де вчиться старший син Кейт, принц Джордж, а також малятко Шарлотта, яка пройшла в цьому році в перший клас, діти вивчають іноземні мови, малювання, англійську літературу і займаються спортом.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles