Кейт Міддлтон розповіла про страву, яким принц Вільям завоював її серце

0
269
Кулінарні здібності допомогли Вільяму ще в університетські часи

Шлях до серця Кейт Міддлтон лежить через шлунок. Про це герцогиня розповіла на кулінарному різдвяному шоу, в якому взяла участь разом з чоловіком. Як повідомляє Mirror, Кейт навіть назвала страву, якою принц Вільям завоював її серце. Виявляється, це спагетті болоньєзе.
Нагадаємо, Міддлтон познайомилася з майбутнім спадкоємцем престолу на початку 2000-х, під час навчання в університеті Сент-Ендрюс, Шотландія, де пара вчилася в 2001 році. Принц довго доглядав за чарівною дівчиною, але взаємності домігся не відразу.

“У наші університетські дні він готував всілякі страви – думаю, саме тоді він намагався справити на мене враження”, – сказала вона.
Мабуть, доленосне спагетті Вільям приготував для однієї з вечірок або спеціально покликав Кейт в гості – спробувати фірмову страву. Зараз принц Вільям теж іноді стає біля плити. За його власними словами, він періодично готує разом з дітьми – Джорджем, Шарлоттою та Луї.
“Я люблю пироги. Якщо діти чекають від мене пирогів з м’ясним фаршем, я із задоволенням їх приготую”, – поділився майбутній король. Сама Кейт Міддлтон любить пекти торти. Але ними вона балує чоловіка і дітей, сама сидить на дієті з великою кількістю зелені та овочевих смузі і береже фігуру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here