Кендалл Дженнер була помічена на побаченні із колишнім

0
926

Усім відоме «прокляття сестер Кардаш’ян» потроху залишається у минулому для Кендалл Дженнер. Телезірка нарешті знайшла омріяний затишок зі своїм «колишнім» теперішнім бойфрендом Беном Сіммонсом.
Скандали навколо зіркової пари не вщухали ще з моменту початку стосунків. Спершу їх було помічено за «ночівлею»  в орендованому помешканні. Згодом пара почала стосунки романтичного характеру. Втім, щастя тривало не довго. За незрозумілих обставин, закоханим довелось розійтись. І саме з того моменту громадськість почала одноголосно стверджувати, що «прокляття Кардаш’ян» досі існує.


Як відповідь на плітки – пара зійшлась знову. На цей раз, Кендалл Дженнер чітко для себе вирішила, що планує побутувати міцні та довготривалі відносини. Тож, не минуло так багато часу, як закохані переїхали до спільного помешкання і почали жити разом. Наразі вони знімають будинок у Лос-Анджелесі, за 15 тисяч доларів щомісячно.
Цими днями уже як «стійка» пара вирішила влаштувати неабияк романтичне побачення, яке не залишилось непоміченим з боку папараці. Сторонні очі зафіксували, як Кендалл Дженнер та Бен Сіммонс розважились на південному побережжі Нью-Джерсі.


Два мультимільйонери не пошкодували крупних сум для того, щоб зробити звичайні вихідні незабутніми. Втім, мовиться зовсім не про романтичну вечерю чи пляжний вікенд. Пара подалась до торгового центру за аж надто сімейною покупкою – зірки обирали пилосос. Можливо, така буденна покупка стосується дня народження брата Сіммонса – Шона.
Але у мережі з’явилось протилежне: «Кендалл і Бен перейшли до серйозного етапу стосунків та подались обирати побутову техніку». Хоча, не тільки похід до торгового центру свідчить про важливе зрушення у їхніх стосунках. Кендалл приходить чи не на кожну гру свого коханого, про що нестримно пишуть ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here