Кеті Перрі: “Мама все життя молилася про моє повернення до Бога”

0
1179

Бесіда з Папою Римським у Ватикані після тривалої депресії сприятливо вплинула на співачку, звернувши її увагу до духовного світу. Нещодавно 33-річна поп – виконавиця Кеті Перрі взяла участь в приголомшливій фотосесії для австралійського видання Vogue, після чого несподівано дала відверте інтерв’ю.
Розмовляючи з журналістами, співачка зізналася, що її дуже образила реакція публіки на її пісні. Шанувальники розбили її серце, вона впала в депресію, впоратися з якою їй допомогла тільки віра.
Кеті зізналася, що тепер її дуже турбує і цікавить духовна сфера, додавши: “Мама все життя молилася про моє повернення до Бога”. Однак вона ніколи не відверталася від святого, просто раніше більше  часу займала кар’єра та спроба досягти матеріального благополуччя.
Однак у квітні вона з Орландо Блумом і його мамою відвідала Ватикан в рамках міжнародної конференції United to Cure. Кеті Перрі не упустила можливість та познайомилася з папою Римським. Ця зустріч вплинула на її світогляд, змінивши саму співачку в кращу сторону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here