Кеті Перрі та Орландо Блум відклали весілля

0
1145

Одна з найсолодший парочок Голлівуду, Кеті Перрі та Орландо Блум, заручилися цьогоріч на День закоханих. 14 лютого пара поширила милі світлини, де співачка показала усьому світові, яку розкішну каблучку подарував їй обранець. Та до весілля пара досі не почала готуватися. У програмі “KISS Breakfast” Кеті розповіла чому.
Розповідаючи про їхні стосунки, зірка зазначила, що одруження – доволі серйозний крок. “Підготовка просувається повільно. Безумовно, ми намагаємось закласти емоційний фундамент для стосунків, що триватимуть все життя, а це вже серйозна справа, розумієте?” – каже зірка. Вочевидь, пара просто хоче налаштуватися на потрібну хвилю, коли буде готова почати серйозні приготування до події.
До заручин стосунки Перрі та Блума спочатку були вельми нестабільні: вони розійшлися в лютому 2017 року після того, як зустрічалися протягом року, але до лютого-березня 2018 знову зійшлися.

Минулої п’ятниці у інтерв’ю з Романом Кемпом Кеті поділилась спогадами про те, як актор робив їй пропозицію: “Це був День Святого Валентина, і мені довелося працювати в той день.
Я просто пам’ятаю, як я зустрілася з ним на обіді в італійському ресторані, однак тоді я думала лише про те, як пошвидше наїстися пасти. Отже, я приїжджаю туди і зауважую, що він поголився. Він не носить тенісні туфлі, і тут я зовсім не зрозуміла, що відбувається, хто ця людина?”
Кеті додала, що після обіду вони полетіли на прогулянку на вертольоті. У повітрі він сказав коханій заповітні слова, а приземлившись на одному з дахів Лос-Анджелеса, Перрі зауважала, що на них чекали друзі та близькі. За словами зірки, все було казково.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here