Кеті Перрі та Орландо Блум знову зустрічаються

0
850

Зіркова пара почала зустрічатися ще у 2016 році, але незабаром Кеті та Орландо розійшлися. Нещодавно стало відомо, що вони знову разом.
У інтерв’ю виданню Entertaiment Tonight Кеті Перрі розповіла, що стосунки з Блумом допомагають їй знайти «баланс»: «Я вважаю, що коли ти прив’язаний до когось, то ви наче дві протилежності, що притягуються. Я прагну до такого балансу, і думаю, що він (Орландо – ред..) також».
На одному із прослуховувань на «American Idol» вона також висловилася, що вона ніяк не може звикнути до його здорового способу життя: «Він завжди тягне мене кудись: то в похід, то на йогу, то поїсти їжі для веганів».

Коли Люк Браян, один із суддей на «Idol», пожартував, що вона, напевно, надає перевагу Taco Bell (мережа ресторанів у Америці – ред..), то Кеті не могла не погодитися: «Звичайно, що так! Головне, щоб було побільше м’яса й цибулі!».
Незважаючи на те, що загалом зірки намагаються бути обережними, коли говорять про особисте життя, у вересні цього року вони з’явилися на червоній доріжці гала-концерту в Монте-Карло, даючи знати всім, що зустрічаються.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here