Кетрін Шварценеггер та Кріс Пратт планують весілля – подробиці

0
447

Для Голлівуду не рідкість, що вистачає лише року стосунків для того, щоб зіркова пара раптово оголосила про свої плани на весілля. Кетрін Шварценеггер та Кріс Пратт винятком не стали. Ще у січні знаменитість із «Вартових галактики» стала на коліно та запропонувала «руку і серце» доньці культового бодібілдера Арні.
Вона сказала «так». Тож, новоспечені наречені вирішили не марнувати час і чи не одразу взятись за планування весілля. Йому – 39. Позаду один шлюб та народження первістка. Їй – 29. І вони вирішили пов’язати свої життя, офіційно. Що цікаво, на відміну від так званих «стомлених наречених», Кетрін Шварценеггер аж ніяк не виснажує планування особливої дати.

Радше навпаки – зараз вона усю себе присвячує підготовці до весілля, як і її іменитий наречений: «У них є загальне уявлення, коли вони хочуть, щоб весілля відбулось. Але точної дати поки не визначили. Кетрін же налаштована більш цілеспрямовано».
Варто зазначити, що наречені уже живуть у спільному помешканні. Шварценеггер добре ладнає із шестирічним сином Пратта, Джеком. І, подейкують, екс-дружина кінозірки Анна Фаріс намагається всіляко допомагати своєму колишньому із підготовкою. Сама ж вона обіцяє, що з’явиться на урочистій події у форматі «+1».

«Я відчуваю, що ми всі справді захопились весільним плануванням. Я гадаю, ви знаєте мене і те, наскільки моя сім’я прониклась подією. Я невимовно схвильована. Кріс теж. Єдине можу сказати напевне – це буде незабутньо», – зазначає майбутня дружина Пратта, Кетрін. Для неї це перше весілля. Тому, не дивно, чому для родини Шварценеггер це настільки важлива подія.


Аж надто яскраво пара висловила усю повноту передвесільної метушні на своїх офіційних сторінках в Instagram – спільним та ідентичним фото. «Мила Кетрін, я невимовно щасливий, що ти сказала так!», – зізнається Кріс Пратт у соціальних мережах. А також, додає: «Я схвильований перед шлюбом з тобою. Гордий жити вірним тобі». З огляду на все, закохані планують гучне традиційне весілля із усіма релігійними обрядами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here