Кіану Рівз і Олександра Грант: як вічний холостяк знайшов любов

0
1771

Подруга Кіану Рівза більше 10 років відігравала важливу роль в його житті і нарешті заслужила право вийти з тіні. «Вічний холостяк» розгледів в ній другу половинку.
На початку листопада 55-річний актор вивів художницю Олександру Грант на червону доріжку гала-вечора в лос-анджелеському музеї LACMA. Кіану тримав 46-річну подругу за руку і стримано світився від радості володіння такою чудовою жінкою. Тим часом це не перше спільне поява наших героїв на публіці.
Дебют відносин, на той момент дружніх, відбувся шість років тому. Кіану і Олександра святкували День подяки в нью-йоркському клубі Strip House 12th Street. «Він провів вечір з жінкою постарше, – розповідали очевидці, які взяли сріблястий колір волосся супутниці зірки« Матриці »за сивину. – Було схоже, що між ними відбувається щось любовне ».
Тоді подруга Рівза залишилася непізнаною, а випадок швидко забувся. Розвиток сюжет отримав лише в червні нинішнього року: вони сходили на показ колекції Saint Laurent, де теж трималися за руки. У жовтні чоловік зовсім осмілів і привіз Олександру вечеряти в ресторан Giorgio Baldi в Санта-Моніці на своїй машині. Обидва рази репортери радісно підкидали, поспішаючи розповісти світу, що у самого самотнього актора сучасності нарешті з’явилася пара.

Але як тільки в дамі дізнавалися Олександру Грант, сенсація здуває як налетів на ялинку повітряну кульку. На відкритті маленького видавничого дому XAB два роки тому всім пояснили, що вона – давня платонічна приятелька і діловий партнер артиста. Романтичного повороту при такому розкладі від них не очікували навіть друзі, але життя ще раз довела, що сповнене сюрпризів.
Коли саме познайомилися Кіану і Олександра, історія замовчує. Відомо, що до 2008 року дружба зміцніла досить, щоб художниця опинилася в числі перших читачів його вірші «Ода щастя». Опус був написаний заради приколу і циркулював тільки в самому близькому колі як якась внутрішня жарт. Олександра намалювала ілюстрації, скріпила листи чорними нитками і презентувала Кіану саморобну книжку, сховавши її між сторінками альбому з британськими пейзажами.

“Це був приватний подарунок, – згадувала вона. Ніхто з нас не збирався публікувати що-небудь, ми просто читали вголос, розглядали і сміялися. А потім хтось сказав, що хоче п’ять копій, і в наших головах запалилася лампочка”.
Збірник з віршами Кіану і малюнками Олександри побачив світ в 2011 році, а п’ять років по тому Рівз в якості відповіді люб’язності погодився позувати для проекту Грант «Тіні». Цього разу спочатку з’явився візуальний ряд, який кумир мільйонів потім забезпечив текстами про втрати, скороминущість усього сущого і прийнятті цього факту. При публікації виникали деякі проблеми, оскільки їх творчість не вписувалося ні в один з існуючих жанрів. Намучившись з поясненнями, актор і мистецтвознавець вирішили створити власний видавничий будинок для таких же диваків, як вони самі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here