Кіану Рівз провів вечір в ресторані з художницею

0
769

Незважаючи на те що фільмографія 53-річного актора, режисера і музиканта Кіану Рівза налічує близько 150 картин, він залишається самим скромним і закритим актором Голлівуду. Кіану намагається триматися подалі від піару, його ім’я рідко заглядає в пресу, та щоб дізнатися про те, що відбувається в його житті, репортерам доводиться неабияк “попотіти”.
Днями папараці сфотографували Кіану за кермом автомобіля в компанії художниці, ілюстратора двох його книг – “Ода щастя” і “Тіні ” – Олександри Грант.

Кіану і Олександра повечеряли в Madeo Restaurant в Лос-Анджелесі. На виході з ресторану актора оточили шанувальники, з якими він не тільки поспілкувався, але і залишив автографи. На зміну тузі і злобі приходить надія на майбутнє. Я, наприклад,  Кіану на зміну смутку та злобі з’являється надія на майбутнє.
Однак в одному з інтерв’ю 2017 року слова Кіану звучать вже не так радісно: актор все ж сподівається і вважає, що любов це прекрасне почуття.
У Кіану Рівза немає і ніколи не було охоронців і особистих помічників, він купує речі на розпродажах, їздить на метро, ​​а свій перший будинок купив у віці 40 років – до цього 12 років він проживав у скромних готельних номерах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here