Кім Кардаш’ян поширила ексклюзивні кадри із baby shower

0
472

Днями раніше одна із найяскравіших зіркових пар Голлівуду вчетверте стала батьками. Каньє Вест та Кім Кардаш’ян нарешті дочекались, коли сурогатна мама народить їм ще одного малюка. Хоча й традиційну вечірку baby shower провели, світлин у мережі не з’являлось до дня появи сина на світ. Що дивно, адже за звичаєм вечірка святкується за лічені тижні до пологів.
Менше з тим, зіркова пара надала перевагу максимальній приватності. А за розповсюдження подробиць із святкування передпологової  вечірки взялись прихильники сімейства Кардаш’ян. Що цікаво, на четвертий у своєму життя baby shower телезірка не пошкодувала коштів, витративши на загальний антураж близько мільйона доларів (як і на минулорічну різдвяну вечірку).

На передчасне святкування четвертого сина було запрошено винятково найближчих друзів та рідних. Звісно, на вечірку baby shower завітали усі сестри Кардаш’ян-Дженнер зі своїми дітьми, а також мама і бабуся Кардаш’ян. Не обійшлось і без кількох подруг Кім, серед яких, на додачу до останніх пліток про зйомки спільного кліпу, з’явилась і Періс Гілтон.
Святкування пройшло надворі, у саду. Що очевидно, вечірка була оформлена у блакитному кольорі. Декор був без перебільшень казковим, особливо виокремлюються на загальному тлі яскраво-блакитні бордюри. Що цікаво, гостей свята теж вбрали у тематичний елемент одягу – блакитні капці. Дівич-вечір таки вдався на славу, про що свідчать яскраві кадри із святкування.


Як уже зазначалось, вперше світлини із baby shower з’явились у мережі ще задовго до народження четвертого у сімействі Кардаш’ян-Вест малюка. Власне багатодітна матуся поширила кадри на своїй офіційній сторінці в Instagram днями раніше, коли світ дізнався про появу її сина на світ.
А поки прихильники тільки здогадуються про можливі варіанти імені для новонародженого хлопчика, Кім публікує кадри із baby shower. До світлин зірка додала, що її четверта із Каньє Вестом дитина аж надто спокійна та врівноважена. Відтак, вона буквально таки змушує себе полюбити із першого погляду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here