Кім Кардаш’ян прокоментувала народження сина

0
578

У п’ятницю у сімействі Кардаш’ян-Вест стало на одного члена більше. Сурогатна матір народила Кім та Кан’є хлопчика, отже, тепер подружжя виховуватиме чотирьох дітей. Раніше супермодель розповідала, що дуже нервується стати мамою чотирьох, однак, тепер, коли син поряд, всі переживання, за її словами, зникли.
Кім сказала, що зараз хлопчик дуже схожий на його однорічну сестру Чикаго. У своєму Інстаграмі модель не стрималась і таки розповіла декілька деталей про сина, ім’я якого поки що невідоме.
“У нас була вечірка приурочена народженню хлопчика близько тижня тому, а зараз він уже тут. Він настільки ідеальний! Ось декілька фото з вечірки. Я навіть була спантеличена, адже він найспокійніший з усіх моїх дітей. Кожен його дуже сильно любить”.

Окрім хлопчика, Кім і Каньє виховують Норт, якій 5 років, Сейнта, якому 3, й однорічну Чикаго, яку їм також народила сурогатна матір. Через проблеми зі здоров’ям Кым не змогла народжувати самостійно.
Після того, як супермодель та її чоловік, Каньє Вест, оголосили своїй родині, що вони чекають на поповнення, Кім зізналася своїй сестрі, Кайлі Дженнер, що не відчуває на 100% того, що готова стати мамою ще для четвертої дитини. Подібну розмову вона мала зі своїм чоловіком. Каньє заспокоїв Кім, порадивши їй лише правильно розпоряджатися своїм часом.
Наразі модель спокійна і, здається, знову насолоджується радощами материнства. Світлини хлопчика зірка поки що не поширювала і, судячи з Інстаграм-сторіс, вчора вона відвідала недільну службу зі старшими дітьми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here