Кім Кардаш’ян замилувала мережу архівним фото з дідусем

0
404

Не лише сексуальними фотографіями вміє дивувати Кім Кардаш’ян. Американська телезірка вже не вперше поринає у ностальгію за дитинством та юністю. Знаменитість неодноразово ділилась у своєму блозі у Інстаграмі фотографіями з минулого, пишучи під ними приємні спогади. Нещадавно Кім виклала архівне сімейне фото.
На світлині маленька Кім у синьому платтячку з візерунками та з білим бантом на модній зачісці сидить на колінах у рідного діда. “Я і мій дідусь Артур Кардаш’ян. Моя мама завжди робила мені гофре. Я досі маю той самий утюжок і нещодавно ним користувалась,” – написала 38-річна Кім під фото.


Судячи зі сторінок у Інстаграмі, усе сімейство Кардаш’ян полюбляє поностальгувати за давніми часами або ж поділитися милими світлинами власних дітей. Фото маленької Кім з дідусем зібрало вже майже 1,5 млн лайків. Прихильники відреагували дуже позитивно, але багато хто подумав, що на фото – тато дівчинки, адже Кім підписала його як “papa”. Втім, коментарі говорять самі за себе.
“Ти завжди була найкрасивішою з усіх Кардаш’ян!”, “Яка ж ти прекрасна”, “Кім, ти була такою милою”, “Ти схожа на янголятко!”, “Круто, я теж колись робила гофре”, “Обожнюю тебе”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here