Кім Кардаш’ян замилувала мережу першим фото новонароженого сина

0
275

Місяць тому Кардаш’ян-Вести привітали ще одного члена зіркового сімейства: сурогатна матір народила Кім та Каньє хлопчика, якого подружжя назвало Псалм. Це вже четверта дитина моделі та музиканта і друга, яку їм народила сурогатна матір.
Вчора, у 1-місячний ювілей Псалма, Кім поширила на своїй Інстаграм-сторінці зворушливе фото крихітки. На світлині малюк солодко спить, підклавши руки під голову. Окрім Псалма, Кім та Каньє виховують 5-річну Норт, 1-річну Чикаго і 3-річного сина Сейнта.

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Юзери неймовірно зворушені фотографією малюка. Раніше Кім ділилась світлиною Псалма, однак на ній важко було розгледіти обличчя хлопчика. Цей кадр активно коментують підписники Кім, адже він неймовірний:
“Ооо, він ідеальний”, “Обличчя любові, миру і надії”, “Кім, він дуже схожий на тебе”, “Яка краса”, “Дуже милий хлопчик”, “Який симпатичний”, “Великі неймовірні очі”, “У це неможливо повірити!”.
Відомо, що сурогатній матері, яка виносила Псалма, подружжя заплатило 70 тисяч доларів, а також утримувало її під час вагітності. Хлопчик має темну шкіру, так само як і його брати та сестри. У мережі користувачі відзначають, що подружжя дає своїм дітям доволі незвичайні імена.

View this post on Instagram

My babies are my life!!!! ✨?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Перед появою четвертого малюка Кім дуже непокоїлася, що не буде встигати приділяти увагу усім дітям та чоловікові, адже зараз вона навчається на першому курсі віддаленої юридичної академії. За 3 роки вона стане кваліфікованим адвокатом. Та Каньє заспокоїв кохану, і тепер Кім – найщасливіша мати у світі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here