Кім Кардаш’ян зворушливо привітала доньку з іменинами

0
350

Світ пильно стежить за кожним її кроком, вона ж, іменита представниця культового сімейства Кардаш’ян-Дженнер не квапиться уникати зайвих поглядів з боку публіки. Стосується це відвертих кадрів, «темних» подробиць з особистого життя чи сімейних справ – Кім ніколи не намагалась бути менш публічною, ніж те можливо.
Що стосовно пікантних світлин – цим здивуєш далеко не кожного. Сьогодні громадськість радше цікавить «приховане» життя зірки, а Кім Кардаш’ян на подібні речі не сором’язлива. Дівчина ще із юних літ звикла, що усе таємне повинне виходити на поталу публіки. До того ж, звітування чи не кожного кроку – невід’ємна складова популярності, і вона пережила цей принцип на власній шкірі.


Втім, разом із шлюбом та материнством, ситуація дещо змінилась. Що не кажи, але у такому поважному статусі уже не так легко розповідати про все. Тим паче це стосується аж надто інтимних сімейних кадрів. Але винятки трапляються, і це не може не радувати. Хоча й, на правду, телезірка доволі таки часто ділиться особистими фото зі своїми підписниками в Instagram.
Відтак, спеціально до святкування першого року від дня народження доньки, Кім Кардаш’ян оприлюднила аж надто зворушливі світлини із маленькою Тру Вест на руках у зіркового татуся, репера Каньє Веста. А слідом – і у власних обіймах. Кадри телезірка оформила у чорно-білому стилі, додавши до публікації не менш глибокий і зворушливий текст.

View this post on Instagram

Morning ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


«Моя дівчинка, Тру. Із першим Днем Народження!!! Ти неабияк особлива дівчинка. А також, я навіть уявити не могла, що у тебе з’явиться настільки чудовий друг, як твій кузен Чі. Сподіваюсь, попереду на вас чекає чимало веселощів. Так чи інакше, я завжди буду поруч з тобою, моя дорога дівчинка Тру», – мовиться у привітанні від зіркової матусі, Кім Кардаш’ян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here