Кім Кардашьян і Каньє Вест чекають на четверту дитину

0
602

У сім’ї Кардашьян-Вест очікується поповнення. Зіркова пара повідомила, що знову стане батьками. Орієнтовно, хлопчик народиться на початку травня. Лише справа в тому, що Кім не вагітна. Її сина виношує сурогатна мама.
Це вже вдруге, коли подружжя Кардашьян та Вест звертаються по «сторонню допомогу» задля народження дітлахів. Вперше пара скористалась послугою сурогатного материнства, коли народилась третя донька Чикаго Вест – 15 січня минулого року.

Таке рішення – зовсім не із роду зіркових забаганок. Двох дітей Кім народила природнім шляхом, Норт і Сейнт. Втім, останні пологи пройшли із ускладненнями – жінка постраждала від плаценти. Як результат, лікарі наполегливо порекомендували уникати вагітності, адже це може стати серйозною загрозою для життя Кім.

Чутки про четверту дитину полонили ЗМІ ще у серпні минулого року. Тоді ж Кардашьян одразу відреагувала на здогадки жовтої преси: «Я не знаю, я не знаю, я прочитала, я щось прочитала…усе виявилось наклепом». Здавалось би, плітки спростовані. Проте згодом телезірка додала, що «готова про це поговорити на власному шоу, шістнадцятий сезон якого почнуть знімати наступного тижня».

Минулоріч Кім встигла обговорити перспективу багатодітності. Не багатослівно та не без зітхання знаменитість лише сказала, що поки «нічого не знає». Але натякнула, що якщо врешті буде четвертий, пара на цьому зупиниться. «І я гадаю, що важливо, щоб у всіх парах мама приділяла чоловіку стільки ж часу та уваги, скільки й дітям».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here