Кім Кардашьян похрестила дітей у Вірменії: Чикаго, Сейнт і Псалм отримали нові імена

0
849

Кім Кардашьян приїжджає до Вірменії не вперше, проте мета її візиту на цей раз дійсно особлива. Всесвітньо відома світська левиця і модель Кім Кардашьян, яка прославилася пишними формами і зйомками в реаліті-шоу, часто ділиться з шанувальниками новинами свого життя на сторінці в Instagram.


Нещодавно знаменитість разом з чоловіком Каньє Вестом вирушила у Вірменію, Єреван, щоб похрестити трьох маленьких дітей: Чикаго, Сейнта і Псалма. Варто відзначити, що старшу дочку Норт сім’я похрестила ще в 2015 році в Єрусалимі. Багатодітна мама вибрала Єреван не просто так: Вірменія – батьківщина її покійного батька Роберта.


Як заявили місцеві ЗМІ, ніяких почестей для зірок не влаштовували, все пройшло тихо і мирно. Сім’я, як і інші, заздалегідь зареєструвались і в призначений час прийшли і прийняли хрещення. Підтримати Кім прилетіла і її старша сестричка Кортні разом зі своїми дітьми: семирічною Пенелопою, дев’ятирічним Мейсоном та чотирирічним Рейном.


Тепер у малюків за звичаєм інші імена: чотиримісячного Псалма назвали Варданом, трирічного Сейнта — Григіром, а півторарічна Чикаго стала Ашхен.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here