Кіра Найтлі та Том Харді отримають почесні нагороди від Єлизавети II

0
756

День народження королеви Великобританії пройшов в квітні, а святкування триває досі. З нагоди свого 92-річчя, (яке відбулось 21 квітня) Єлизавета II може дозволити собі відзначати кілька місяців. Так, 9 червня в Лондоні пройшов парад на честь королеви і згодом святкування у вузькому колі. На параді була присутня вся королівська родина, в тому числі принц Гаррі з новою дружиною Меган Маркл.

Також журналістам став відомий список людей (Birthday Honours), які повинні були приєднатися до святкування. Незабаром вони будуть запрошені на церемонію вручення Орденів і титулів в Букінгемський палац. Честі удостоїлися актори Кіра Найтлі, Том Харді, Емма Томпсон, репер Ms Dynamite, парфумер Джоан Леслі Малон, футболіст Кенні Далгліш, письменниця Мері Берд, письменник і лауреат Нобелівської премії з літератури Кадзуо Ісігуро та багато інших.

Том Харді отримає титул Командора Ордена Британської імперії за заслуги в драматичному мистецтві, Емма Томпсон буде удостоєна вищого звання – Дами-Командора, а Кіра Найтлі, навпаки, отримає меншу за рангом – Офіцера – за свої заслуги в драматичному мистецтві та благодійності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here