Кіт Харінгтон і Роуз Леслі одружилися, надзвичайно чуттєві та емоційні фото

0
857

Виконавець ролі Джона Сноу в серіалі “Гра престолів” Кіт Харрінгтон і його партнерка Роуз Леслі, яка зіграла його кохану Ігрітт, одружилися.


Відомо, що серед запрошених гостей були колеги по знімальному майданчику відомого серіалу. Серед них – Софі Тернер, Мейсі Вільямс і Пітер Дінклейдж та інші.

View this post on Instagram

They are so adorable?

A post shared by ???? ?????? (@aboutroseleslie) on


Пара обвінчалася у старовинній церкві Рейн, розташованої в Абердіншир, Шотландія. На церемонії наречений з’явився в класичному костюмі, а Роуз вибрала традиційну весільну сукню і довгу фату.
До вівтаря наречену привів її батько, передавши доньку Кіту, який вже чекав її. Батько нареченої одягнувся з дотриманням шотландських традицій: замість брюк він вибрав кілт.
https://www.instagram.com/p/BkYBEQ6gJAf/?taken-by=aboutroseleslie
До слова, про те, що пара з кіношної перетворилася у реальну чутки з’явилися ще рік тому, коли Харінгтон і Леслі разом відвідали церемонію вручення театральної премії імені Лоуренса Олів’є в Лондоні.
Пізніше закохані перестали приховувати свої стосунки. Про намір одружитися вони повідомили вельми оригінальним способом – подали оголошення в газету.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here