Колишній чоловік Ані Лорак передумав ділити майно після розлучення

0
1159

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу розлучилися після майже дев’яти років шлюбу. Спочатку здавалося, що парі вдалося зберегти теплі стосунки. Але пізніше з’ясувалося – бізнесмен подав до суду на розподіл спільно нажитого зі співачкою майна.
4 грудня по цій справі мало відбутися попереднє слухання, але пара несподівано вирішила відмовитися від подальших розглядів. Про це повідомив представник Голосіївського суду в Києві, де розглядалася справа. За словами джерела, Налчаджиоглу забрав позовну заяву.
Екс-подружжя не коментують те, що відбувається в особистому житті. Хоча недавно Лорак все ж поділилася з шанувальниками тим, що розставання з колись коханим чоловіком далося їй дуже важко, і вона в свою чергу намагалася до останнього зберегти сім’ю.
“Розлучення було болісним. Не вірю, коли хтось говорить, що це проходить приємно і легко. Будь яке розлучення – це трагедія, це боляче, це сумно, це розчарування. Я оптиміст, до останнього намагалася вирулити і переконувала себе, що все буде добре, все владнається. Адже багато сімей так живуть. У якийсь період коливання були. Все-таки ми прожили разом з колишнім чоловіком 14 років. Це дуже багато, ціле життя. Справжні почуття були. Вже точно, коли приймала рішення пов’язати своє життя з цією людиною, то не думала про те, що коли-небудь опинюся в такій ситуації”, – була відвертою 41-річна зірка.

Зате зараз у Ані на любовному фронті все добре – артистка зустрічається з саунд-продюсером лейблу Black Star, 27-річним Єгором Глібом. Правда, поки заміж за нього не збирається.
“Зізнаюся, я більше не вірю в заміжжя. Не вірю в те, що це щось дає. Поза шлюбом ми дорожимо одне одним, в повітрі витає таке: «Не можу образити, тому що, не дай Бог, я тебе втрачу». Є постійне бажання якось дивувати, радувати, завойовувати людину. А коли вже все зрозуміло, все офіційно, ти вже такий: ну є і є”, – відзначала Лорак.

Що стосується Мурата, то він не втрачав часу дарма. Чоловіка стали помічати поруч зі стрункою брюнеткою – нею виявилася модель Самія Ахметова, яка, на думку користувачів Мережі, дуже схожа на Ані Лорак. Щоправда, саму Ахметова подібне порівняння сильно ображає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here