Колишній чоловік Ані Лорак висловився про її розлучення

0
2962

Колишній цивільний чоловік відомої співачки підтримав її в бажанні розлучитися з Муратом Налчаджиоглу. Колишній чоловік Ані Лорак продюсер Юрій Фальоса сказав, що зраду такій дівчині, як Кароліна не можна прощати.
“Я це говорю не з-за гучного імені, а тому, що знайти крутішу дівчину не можна. Відверто зрадив – ось і отримай скандал!”, – сказав Фальоса. Нагадаємо, що Ані Лорак та Юрій Фальоса жили в незареєстрованому шлюбі 8 років.
Весь цей час Юрій продюсував співачку, саме в цей період вона отримала звання Заслуженої артистки України. Розлучилися Ані Лорак і Фальоса в 2005 році через роман Кароліни з футболістом Сергієм Ребровим. Після розставання співачка та її колишній продюсер Фальоса не спілкувалися, але тепер, 57-річний продюсер готовий морально підтримати Кароліну.

Про те, що в сімейному житті зірки не все благополучно, стало відомо ще в липні. Її чоловік Мурат не просто зрадив дружині, а зійшовся зі своєю коханкою, киянкою Яною Бєляєвою. На початку жовтня в ЗМІ з’явилася інформація, що Ані Лорак подала заяву на розлучення в одну з нотаріальних контор Києва. Але розлучення в разі шлюбу громадян різних держав – непроста справа.
У випадку з Ані Лорак український суд повинен зробити запит до Міністерства юстиції, а воно, у свою чергу, робить запит в країну реєстрації відповідача (чоловіка) – Туреччину. Потім документи йдуть у зворотному напрямку. У мусульманських країнах, і в Туреччині в тому числі, розлучення – взагалі складна справа, пару не завжди розводять, навіть якщо для цього є підстави.
Мало того, що процедура розлучення довга і складна, яка може тривати навіть кілька років, але є ще одне важливе питання – з ким залишиться жити їх семирічна спільна донька Соня. Крім того, важливими є питання розділу майна. Стало відомо, що співачка дала доручення юристам заблокувати всі угоди з нерухомістю у зв’язку з початком процесу розлучення.

Новини про розлучення Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу бурхливо обговорюються в Мережі. Власне, і почався цей скандал з того, що в Мережу було викладено відео, як Мурат в київському караоке-клубі розважається в обіймах Яни Бєляєвої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here