Колишній чоловік Меган Маркл відсвяткував гучне весілля

0
558

Допоки принц Гаррі та Меган Маркл пробують себе у ролі батьків, колишній чоловік новоспеченої герцогині взявся за святкування весілля. Хоча й для королівської родини Великобританії подібні речі не надто вже й прийнятні, але Маркл таки була заміжньою до принца Гаррі. Про це знали, але намагались зайвий раз не обговорювати.
Не обговорювали, поки екс-коханець герцогині Сассекської не зробив пропозицію своїй новій дівчині, спадкоємиці багатомільярдного статку Трейсі Курланд. З цього моменту преса і розпочала невпинно досліджувати усе до найменших подробиць майбутнього весілля. І воно таки відбулось, через рік після пропозиції «руки і серця».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

To Tracey and Trevor ??✨?? #t?t

Публикация от N A T A S H A ? L O O M I S (@natashaloomis)


Що цікаво, усі пам’ятні події у житті іменитого американського продюсера Тревора Енгельсона відбувалися майже одночасно із особливими датами для Меган Маркл, його колишньої. Тільки-но жінка побралась із принцом Гаррі, як Енгельсон зробив пропозицію своїй коханій. Герцогиня народила – продюсер відсвяткував весілля.
Можна у подібних збігах обставин шукати закономірності, а можна зайвий раз переглянути «історію кохання» Меган Маркл та її першого чоловіка. Пара зустрічалась доволі таки довго – упродовж восьми років. Потім відсвяткувала гучне весілля за єврейськими традиціями, що аж надто нагадує весілля Енгельсона із Курланд.

Але щастя тривало не довго. Через півтори роки шлюб розпався. Меган Маркл поштою надіслала каблучку своєму уже як колишньому – без жодних пояснень для преси і прихильників. Згодом же зустрілась із принцом Гаррі та відшукала своє щастя за океан від домівки – у Великобританії.
Що стосовно весілля її колишнього. Енгельсон побрався із 31-річною донькою мільярдера Трейсі Курланд, що працює дієтологом. Урочиста подія відбулась одинадцятого травня, на каліфорнійському пляжі Роузвуд, що у Сполучених Штатах. Світ дізнався про черговий шлюб американського продюсера завдяки кадрам у мережі Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here