Колишня дружина Кріса Пратта прокоментувала його заручини

0
1252

Не так давно голлівудська кінозірка поставила крапку після дев’яти років шлюбу із Анною Фаріс. Не так давно зробила «нову» пропозицію – доньці культового бодібілдера. Кетрін Шварцнеггер сказала «так» і заручини минули успішно. Але як на це відреагувала мати двох маленьких дітей Пратта?
Серед безлічі вітальних коментарів у соціальних мережах зіркової пари, складно не звернути увагу на один і чи не найважливіший – коментар від Анни Фаріс. На щастя, усе обійшлось без зайвих драм. Хоча й на горе для папараці.

Акторка привітала закохану пару та заявила, що неабияк «щаслива за обох». Як зазначає Пратт, не змогла вона також стримати радощів, коли він лише повідомив їй про свої заручини із Кетрін.
«Любий Кріс, мій колишній, сьогодні заручився із Кетрін. І я дуже за них рада», – зізналась екс-дружина Пратта на своїй офіційній сторінці в Instagram. Та додала: «Я знала, що це одного дня відбудеться. І я люблю його, і її. Чудово, що вони знайшли один одного. Наш син Джек також не може стримати захвату».

Наразі Анна Фаріс теж щаслива у стосунках із кінематографістом Майклом Барреттом – із жовтня 2017 року. Та зазначає, що у її вітальному пості немає ні краплі смутку чи гіркоти. Шварцнеггер і Пратт – «дивовижні» люди, і вона справді рада, що вони наважились на цей крок.
За словами Фаріс, пропозиція дійсно відбулась у неділю. Адже наступного ранку Пратт одразу написав своїй колишній про те, що трапилось. І що все пройшло чудово.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here