Королева Єлизавета ІІ стала першим гостем у будинку принца Гаррі та Меган Маркл

0
667

Минув майже місяць після переїзду герцога та герцогині Сассекських до своєї нової резиденції, а нові подробиці новосілля Гаррі та Меган з’являються й досі. Королівська репортерка розповіла, що першою гостею у котеджі Фрогмор була саме Єлизавета ІІ. Вона ж і подарувала парі цей будинок. 
“Її Величність хотіла офіційно привітати принца Гаррі та Меган Маркл у їхньому новому домі, тому вона була їхнім першим відвідувачем, – пише королівська журналістка Емілі Ендрюс. – Меган з радістю показала їй усе навколо. Королева була у віндзорському котеджі і на Великдень, адже хотіла побачити Меган до народження малюка”.
На Пасху до королеви приєднався принц Гаррі разом з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. Вони разом відвідали великодню службу у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. До речі, саме на Великдень припав 93-й день народження королеви.

Меган служби не відвідала, адже вже з дня на день очікує на появу малюка. Нагадаємо, що герцогиня вирішила народжувати вдома, подалі від сторонніх очей, аби у такий важливий день зберегти приватність.
93-річна королева Єлизавета ІІ та 37-річна Меган Маркл, як кажуть, мають доволі тісні стосунки. “Us Weekly” повідомили ще в березні, що Єлизавета дійсно дуже любить Меган, не зважаючи на чутки, які постійно про них розповсюджують.
“Меган і Королева походять з двох різних поколінь. Але між ними є тепло, яке є справжнім і наповнене любов’ю. Кожного разу, коли вони разом, то завжди хіхікають. Королева особливо зацікавлена ​​в погляді Меган на глобальні питання і поточні події. Їй дісно цікаво почути думки герцогині про світ,” – зазначає “Us Weekly”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here