Кортні Кардаш’ян каже, що вона “не в порядку” після того, як син Рейн поголив голову

0
192

Кортні Кардаш’ян поділилася фотографією свого 5-річного сина з поголеною головою, написавши у своєму Instagram: “Я не в порядку”.
На знімку хлопчик, у якого раніше були локони до плечей, демонструє свій новий образ, надівши сорочку від бренду одягу свого батька Скотта Дісіка та пару чорних штанів від Balenciaga.

View this post on Instagram

I am not ok.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on


У квітні 41-річна Кардаш’ян захищала себе, коли онлайн-тролі критикували її за те, що вона не підстригає синові волосся. Після публікації фотографій зі святкування Пасхи, один користувач Instagram написав: “Пострижи свого сина”.
Мати трьох дітей швидко відреагувала на хейтера, назвавши довгі локони Рейна: “Найбільш чудовим волоссям на Землі”. Минулого року, Кортні Кардаш’ян, також, відповіла на критику з приводу довжини волосся її сина, іншому коментатору, який сказав, що “Потрібно підстригти його волосся”. “Їй дійсно не потрібно турбуватися про дітей, які не є її власними”, – написала Кардаш’ян у відповідь. “Він щасливий хлопчик”.
У всіх трьох дітей Кортні Кардаш’ян, в минулому, було більш довге волосся. 10-річний син Мейсон в ранньому дитинстві відростив волосся до плечей, але у 2015 році віддав перевагу іншій зачісці. Він виголив волосся з одного боку та залишив його довгим з іншого. Що стосується доньки Пенелопи, то 8-річна дівчинка вперше постригла волосся у лютому 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here