Кортні Кокс ностальгує за серіалом “Друзі”: відео

0
540

54-річній американській акторці Кортні Кокс роль у серіалі “Друзі” принесла шалену популярність у всьому світі. Тільки лінивий не сміявся з витівок та любові до чистоти колишньої пампушки Моніки Геллер, яку зіграла знаменитість. На своїй сторінці у Інстаграмі зірка поділилась відео, де вона у Нью-Йорку гуляє біля її серіального будинку. 
“Добраніч, друзі! Я йду додому,” – каже Кортні і після цього камера цілиться на вікна квартири Моніки з серіалу і також звучить музика з “Друзів”. У якості хештегу зірка написала: “Сумую за тими днями”. До речі, особиста Інстаграм-сторінка у зірки з’явилась лише наприкінці січня цього року. Наразі за нею стежить вже 1,5 мільйона користувачів.


Фани актриси теж поринули у приємну ностальнію за улюбленим серіалом: “Сумую за “Друзями”! Я переглядала їх вже десять разів!”, “Чому я плачу?”, “Не можу повірити, що ти це зробила!”, “Найбільш знакове місце, яке я коли-небудь бачила!”, “Це моє улюблене шоу, завдяки якому я вивчив англійську і багато насміявся!”, “О, ностальгія”, “Ця музика між сценами!”.

І як би прихильники не чекали на продовження культового сіткому, на жаль, цього не відбудеться. Творець “Друзів” Марта Кауффман у інтерв’ю виданню “The Rolling Stone” розповіла, що не хоче розчаровувати фанів: “Для цього є декілька причин. Перша: це шоу про ті часи, коли твої друзі є твоєю сім’єю. Зараз вже не ті часи. Ми можемо знову зібрати усіх шістьох акторів разом, але тоді серце шоу зникне. Друга: незрозуміло, як це сприймуть люди. Їм подобається те, що вже минуло, тому треба залишити все так, як є, щоб нікого не розчарувати”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here