Леді Гага прокоментувала стосунки з Бредлі Купером

0
1091

Чутки про роман Леді Гаги та Бредлі Купера, які зародилися після виходу фільму “Народження зірки”, продовжують поширюватися мережею. Усі фани обговорюють їхні стосунки, однак самі зірки до цього моменту про це мовчали і просто тішили своєї творчістю. На церемонії “Оскар” вони разом виконали романтичну композицію “Shallow”, за яку Леді Гага отримала статуетку. 
Усім відомо, що Бредлі виховує доньку з російською моделлю Іриною Шейк. Разом вони з 2015 року. Обраниця супроводжувала Купера на церемонії “Оскар”, поруч з ними сиділа й Леді Гага, яка нещодавно розійшлась зі своїм нареченим Крістіаном Каріно.
Вчора американська співачка опублікувала у мережі фото з Бредлі, на якому вони за роялем виконують композицію “Shallow”. “Не може бути нічого особливішого, ніж поділитися цим моментом з церемонії “Оскар” зі справжнім другом та творчим натхненником,” – написала під світлиною зірка.


Фани співачки ж не повірили у їхні суто дружні та робочі стосунки: “У вас кохання з цим чоловіком, а не просто акторська гра. Я бачу справжню “хімію” між вами. Дуже шкода, що він не самотній, з вас вийшла б ідеальна пара”, “Та поцілуйтеся нарешті”,  “Справжні друзі, справжні друзі…”, “Там точно є якась “хімія”, якщо вони хочуть бути разом – то будуть”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here