Леді Гага виступила з емоційною промовою на захист прав ЛГБТ

0
315


Оскароносна американська співачка Леді Гага у п’ятницю виступила у нью-йоркському барі “Стоунволл”, відомого першими сутичками між поліцією та геями у далекому 1969 році. Зірка вигосила емоційну промову щодо рівності представників ЛГБТ-спільноти і проти їхньої дискримінації.
“Сьогодні я така емоційна”, – сказала зі сльозами Леді Гага, вийшовши на сцену Стоунволлу. – Ця спільнота боролася і продовжувала вести війну за їхнє прийняття, війну толерантності, показуючи надзвичайну хоробрість. Ви – визначення мужності”.
Далі співачка розповіла про власний бісексуальний досвід. За словами Леді Гаги, іноді її приваблюють жінки, тому вона з особливим трепетом ставиться до ЛГБТ-спільноти. “Всесвіт об’єднав нас у дусі доброти, і разом ми є силою. Я сподіваюся, ви святкуєте кожен сантиметр того, ким ви є сьогодні.
Ви народилися, а отже, ви суперзірки!” – сказала вона, захищаючи простір, який нинішнє покоління створило для  молодих людей, аби вони могли відкрито висловити свою гендерну ідентичність.

“Я буду продовжувати боротися щодня під час виступів і не тільки, аби поширювати повідомлення, яке насправді досить просте: Будьте добрі. І ця доброта належить вам. Вона завжди належала вам, навіть коли світ не був добрим, вона належала вам,” – продовжила зірка.
Завершила промову Леді Гага закликом до дій проти насильства над трансгендерними людьми. Співачка зазначила, що хоч світ і пішов набагато вперед, порівняно з 1969 роком, щодня кількість нападів на трансгендерів все ж зростає. Зірка закликала гостей заходу ніколи не здаватися і не зраджувати себе.


Події у Стоунволлі у 1969 році ознаменували початок боротьби ЛГБТ-спільноти проти державного устрою тогочасних Сполучених Штатів Америки за свої законні права. 28 червня 1969 року – тепер це знакова дата для усіх людей нетрадиційної сексуальної орієнтації у всьому світі.
Леді Гага вже не перший рік приєднується до ЛГБТ-прайдів. Цього разу у Стоунволлі до неї приєдналось чимало політиків та знаменитостей, які виступили на підтримку прав ЛГБТ: Кончіта Вюрст, Челсі Клінтон, Донателла Версаче, Грейс Вандер Валь, Вілсон Крус, Алекс Ньюел та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here