Лена Данхем поділилася досвідом боротьби з COVID-19

0
237

Лена Данхем докладно розповіла, як вона захворіла на COVID-19 в березні та зазнала симптоми, включаючи втому, високу температуру, головний біль та біль у суглобах.
“Я неохоче ділюся цим”, – написала актриса в Instagram. “Я не хочу зайве додавати свій голос до теми COVID-19 – фрази, яку ми навіть не знали в січні”.
Вона продовжила: “Але бачачи, з якою недбалістю багато в Сполучених Штатах відносяться до соціальної дистанції, я відчуваю себе зобов’язаною бути чесною розповідаючи про вплив цієї хвороби на мене, в надії, що особиста історія дозволить нам побачити людство в абстрактної ситуації”.
Данхем продовжувала відзначати, що коронавірус не тільки вбиває людей, а й змінює тіла. “Я відчуваю себе благословенною, вступивши в цей досвід як “хвора людина”, – пише вона.

View this post on Instagram

My Covid Story

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on


Далі Лена написала, що в середині березня вона захворіла на COVID-19, біль в суглобах, яка незабаром переросла в “нищівну втому” та лихоманку. “Нерви в моїх ногах горіли, а м’язи, здавалося, не справлялися зі своєю роботою. Я не могла заснути, але і не могла прокинутися. Я втратила смак і нюх. Хриплий кашель, немов метроном, що відлічує час. Нездатність дихати після простих завдань. Пульсуючий головний біль прямо меж очей. Мені здавалося, що я – складна машина, яку відключили від мережі, а потім направили мої дроту не на ті входи”.
Цей досвід тривав 21 день, писала Данхем, додаючи, що їй пощастило, що у неї був лікар, який регулярно консультував її, і їй не довелося госпіталізуватися. “Такого роду практична увага – це привілей, яка дуже незвичайна в нашій зламаній системі охорони здоров’я”.
Лена Данхем самоізолювалась, поки вона хворіла. “Я не могла повірити, наскільки сильним була самотність, на додаток до хвороби”, – писала акторка, яка сказала, що у неї як і раніше були симптоми після негативного тесту – такі, як опухлі руки, мігрені, втома та спалах артриту.
“Коли ви приймаєте відповідні заходи, щоб захистити себе і своїх сусідів, ви рятуєте їх світ від болю. Ви рятуєте їх від подорожі, яку ніхто не заслуговує, і мільйони людей з різними ресурсами та різними рівнями підтримки, які не готові прийняти їх”.
Акторка закликала усіх бути розумними та жалісливими, тому що “іншого вибору немає”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here